CZ / SK

906 46 00 99
VOLEJTE. Cena 46 Kč/min včetně DPH


« zpět

Horoskop na srpen 2018 od Marty

Horoskop na srpen 2018 od Marty

BERAN

V lásce Vás čeká zajímavé a možná i vášnivé dobrodružství. Pokud jste ve stabilním vztahu, je vhodná doba na jeho oživení. Vymyslete něco „nového“. Pracovně se Vám moc dařit nemusí, ale to v tomto období až tak moc nevadí. Raději si udělejte pauzu. V tomto období pozor na urologické potíže, které mohou plynout z koupání v nekvalitních vodách.

BÝK

V lásce se Vám bude dařit. Jste na dobré cestě ke spokojenému vztahu. Cizí omyly a chyby v práci Vám přinesou užitek. To se někdy stává. Co se týče zdraví, tak vězte, že zotavení či zlepšení choroby ještě neznamená vítězství. Začněte s prevencí Vašeho zdraví co nejdříve.


BLÍŽENCI

Právě teď je pro Vás důležité odpustit partnerovi. Pokud to dokážete, odpustíte i sami sobě. V práci je někdy nutné opustit to staré, aby mohlo přijít nové. Bohužel to nové ještě není na obzoru. Ale vydržte a mějte trpělivost. Zdraví – dávejte si pozor na deprese, ze kterých mohou vzniknout zbytečně úrazy.


RAK

Milostný trojúhelník není někdy na škodu. Ve Vašem případě je to nyní spíše výhoda. V práci se Vám opravdu něco povede a budete odměněni. Může to být i povýšení. Pozor na žaludeční problémy, které plynou nervozity. Udělejte něco, abyste se cítili lépe – příroda léčí.


LEV

Prožijete romantické chvíle při svíčkách a udělejte „vše“, aby se partner cítil dobře. V práci v této době můžete zvolnit, nic Vám neuteče. Zároveň nepodceňujte Vaše zdraví a v případě nutnosti problém neoddalujte a navštivte lékaře.


PANNA

V lásce se Vám bude opravdu dařit. Všechny „věci“ se dějí ve Váš prospěch. Pokud zvažujete změnu v práci nebo podnikání, pečlivě to zvažte. Není pro to dobrá „konstelace“. A to i přes to, že se Vám zdá současná situace opravdu neodvratitelná. Se zdravím nyní problém mít nebudete, „jdete na to dobře“.


VÁHY

Změna v lásce nikdy neškodí. Trošku Vás to vytrhne z každodenního stereotypu, ale nemusí to být nic, co by Vás v této oblasti „vychýlilo“. Co se týče práce, může se stát, že Vás současná situace donutí ke změně. A hlavně nepodléhejte depresím, které mohou vést až k hospitalizaci.


ŠTÍR

V lásce „našlapujte“ nyní velmi opatrně. Rozchod před podzimem je opravdu bolestivý. Pokud se v práci trápíte, zamyslete se nad tím, zda Vám takové trápení stojí zato. Někdy je lepší odejít. I Vy se vyhněte depresím a nervozitě, které Vám brání, abyste se na věci dívali z toho správného úhlu.


STŘELEC

V lásce není Vaše situace tak zlá, jak si myslíte. Hlavně se naučte lásku přijímat. V zaměstnání máte dost sil, elánu a intelektu, abyste se dostali z potíží. Pozor na problémy se štítnou žlázou.


KOZOROH

Pozor na to, aby s Vámi partner nehrál „falešnou hru“. Dívejte se na celou situaci trochu jinak. Po pracovní stránce vytrvejte v píli a snaze. Budete odměněni. Chraňte si své srdíčko. Hlavně si dopřejte hodně klidu a pohody.


VODNÁŘ

Po špatném období v lásce přichází klid. Budete si to užívat. Možný odchod z práce Vám přinese nové nabídky a příležitosti. Nebojte se a vykročte. Po zdravotní stránce se budete cítit lépe, než v předchozím období.


RYBY

S partnerem si v lásce „půjdete“ na ruku. Jen by to chtělo trochu více vášně. V práci se něco „pozdrží“, ale nedlouho na to se situace „vyjasní“. Zdraví budete mít dobré, jste vitální. Ale pozor na zbrklost, která by Vám mohla způsobit a přivodit úraz.


Přeji Vám krásné prožití prázdninového srpna.


Vaše Marta / Věštírna Jednička