CZ / SK

906 46 00 99
VOLEJTE. Cena 46 Kč/min včetně DPH

Profil poradce

Eva

Offline


Články poradce

14.03.14 | Problémy které se v našem životě objeví, jsou zprávy » Hodně klientů se mě ptá, proč se jim to či ono děje. Několikrát jsem slyšela ...

27.09.13 | Život s tyranem je peklo na zemi » Chtěla bych se s vámi podělit o příběh, který jsem nedávno zažila. Objednala ...

27.05.13 | Klady a zápory práce kartářky » Kartářkou jsem již řadu let a během té doby jsem zažila veselé, dojemné, ...

Obory činnosti:

Výklad karet, kyvadlo, léčitelka.

O poradci:

Jmenuji se Eva, narodila jsem se v Praze ve znamení Vodnáře. Už jako dítě jsem se zajímala o spiritismus, magii a vše, co souviselo s tajemnem. Mojí dlouholetou doménou je výklad mariášových karet, psychologie, práce s kyvadlem a posílání energie na dálku.

V životě nic není jen tak. Nic není náhoda, protože náhody vlastně neexistují. Za vším stojí osud.

Už v dětství jsem si začala uvědomovat, že mám jisté zvláštní schopnosti, že vidím to, co ostatní nevidí. Už jako devítiletá dívka jsem mívala určité vize a předtuchy, které se většinou staly. O pár let později jsem zjistila, že mohu děje a věci kolem sebe ovlivňovat. Brzy jsem si uvědomila, že se právě tak vyplňují moje pozitivní, ale také negativní předtuchy. Postupem času jsem zjistila, že mám v sobě léčitelské schopnosti. Když jsem pociťovala, že mě cokoliv bolí, přiložila jsem si na sebe ruce, poprosila vesmír o energii a za chvíli bylo po bolesti. Ruce byly celé červené a pálily tak, že jsem je musela chladit pod tekoucí vodou. Poté jsem se rozhodla, že budu pomáhat lidem od utrpení. A začala jsem se dělit o vesmírnou energii, která jim byla přínosem k uzdravení.

Více než třicet let se zaobírám výkladem mariášových karet. Karty ukazují směr cesty a je na každém z Vás, jakou cestou se vydáte.

Nabízím Vám pomoc a dodání léčebné energie. Pokud Vás trápí některé životní otázky, potřebujete udělat rozhodnutí, nevíte kudy kam, máte zdravotní problémy, jsem tady pro Vás.

Ráda Vám poradím a pomohu najít řešení.

S láskou a s úctou Vaše kartářka Eva / Věštírna Jednička