CZ / SK

906 46 00 99
VOLEJTE. Cena 46 Kč/min včetně DPH

Profil poradce

Mirka

Offline


Články poradce

17.09.19 | Jak správně formulovat přání » Na toto téma už toho bylo mnoho napsáno a mnoho řečeno, ale je ještě spousta ...

Obory činnosti:

Výklad karet mariášových, magických, andělských a cikánských, afirmace duchovního a osobního rozvoje, runy, karmické zatížení, rituály, kyvadlo.

O poradci:

Jmenuji se Mirka a jsem především kartářka. Věštím z několika druhů karet a výklad doplňuji kyvadlem. Narodila jsem se ve znamení Raka a už do mala mi byly karty velmi blízké. Hledala jsem intuitivně, co bych mohla z karet vyčíst jiného, než to, co měly znázorňovat pro určenou hru. Když jsem povyrostla, už jsem měla informaci, že karty nelžou a pokaždé, když jsem karty uviděla, neodolala jsem a utvořila v ruce vějířek a provokativně oslovila každého, kdo byl v mém okolí, ať si vytáhne kartu a já že mu povím co karta říká. Na prahu dospělosti jsem začala mít vize, ale v tu dobu už jsem kamarádkám věštila pomocí kyvadélka vytvořeného například z prstýnku.

A jednoho dne jsem vzala do ruky mariášové karty a začala se jimi zabývat víc a víc, až jsem se s nimi sžila natolik, že jsem z nich začala vykládat doopravdy. Není divu, vždyť to mám po své mamince která měla karty schované a potají vykládala (v tu dobu se takové věci nesměly).

Po určité době jsem se začala zajímat i o jiné druhy karet, až se mi začaly jejich hromádky množit a teď se při vší skromnosti chlubím tím, s kolika druhy pracuji. Je to pro mě obrovské bohatství, kterého si nesmírně vážím a věřím, že jednou budou cenností i pro mé potomky.

Věštění, jak všichni víme, je mnoho druhů. Ne však všichni vědí jak se věštilo dříve. Například moje babička narozená v roce 1919 mi kdysi dávno vyprávěla, že když byla malá, vyrůstala na samotě, kde byly pouze dva domečky. A tak se po večerech společně scházeli a povídali si. A u sousedů byl starý pán, který se podíval na mraky a pověděl, jaké počasí bude na několik dnů dopředu. To byla chvíle kdy se mi věštění přiblížilo mnohem více a postupně jsem se zajímala čím dál víc o to, jak to vlastně funguje.

Dnes jsem schopna poradit, posunout správným směrem a ukázat správnou cestu, po které jít. Ale rozhodnutí je na každém z nás. Ve spolupráci s kartami dokážu říct, kdy přijde nový partner a pokud nám jich přijde do cesty víc, který je ten pravý a jaký má charakter, případně jak ho poznáte, jak se bude vztah vyvíjet, zda budete mít děti, které místo bydlení je pro Vás vhodnější a zda se stěhovat, jak na tom budete zdravotně, nebo také kdy přijde nová práce.

Ráda Vám odpovím i na jiné otázky, které Vás budou zajímat. „Dělám“ i úplňkové rituály a pomáhám svým klientům najít původ nemocí. Poradím, jak uzdravit své tělo pomocí síly myšlení. Poradím, jak vědomě zacházet s energií a mnoho dalšího. Jde jen o to, co kdo žádá, kdo co právě potřebuje a vyžaduje.
Mým velkým rádcem je intuice a pocity, které při výkladech mám.

Nebojte se zavolat a zeptat se na to, co Vás zajímá. Mým přáním bude, abych Vám poradila co nejlépe a aby byl náš hovor ukončen s pozitivním myšlením a vírou, že zase bude lépe. Vždyť vše má své řešení.


Vaše kartářka Mirka / Věštírna Jednička