CZ / SK

906 46 00 99
VOLEJTE. Cena 46 Kč/min včetně DPH

Profil poradce

Sandra

Kód 12 - Volná linka


Obory činnosti:

Výklad tarotových karet, zdraví - jsem bylinkářka.

O poradci:

Jsem ráda, že jste si otevřeli zrovna můj profil a můžu se s Vámi podělit o to, jaká vlastně jsem. Narodila jsem se ve znamení býka, ale nejsem jako býk tvrdohlavá. Dlouho si pamatuji, když mi někdo ublíží. Ale jsem opakem jiných býků, protože ihned odpustím a hledám v člověku to dobré. Tuto schopnost mám po své babičce, která mě vedla k tomu, že všichni lidé jsou dobří a že nikdo není zlý, ale některým je potřeba ukázat tu správnou cestu.

Schopnost vnímat karty mám po své babičce, která mnoha lidem ukázala tu správnou cestu. Jako dítě jsem s ní trávila mnoho času. Karty, které mi po ní zůstaly, opatruji jako největší poklad. To proto, že když je vezmu do ruky, tak cítím, že je babička se mnou.

Dnes i já jsem babička. Sice o hodně mladší, ale jak bude můj vnuk větší, budu se snažit v něm rozvíjet to, co babička rozvíjela ve mně. Hlavně lásku k lidem, protože té je v dnešní uspěchané době málo a hlavně lásku a cit k tarotu, který je po generace průvodcem a poradcem našimi životy.

Mým krédem života je pomáhat všem lidem, poradit, pochopit, vyslechnout a navést je na správnou cestu, která někdy není ani vidět. Ráda pomohu i Vám a budu součásti Vašeho života, pokud mě do něj pustíte a necháte nahlédnout do každodenních starostí, ale i radostí.

Ze svých zkušeností vím, že člověk potřebuje mnohokrát ve svém životě poradit, pozvednout, nasměrovat na správnou cestu, anebo se jen někomu svěřit a od toho jsem tady a těším se na Vás.


Vaše Sandra / Věštírna Jednička