CZ / SK

906 46 00 99
VOLEJTE. Cena 46 Kč/min včetně DPH

Profil poradce

Věry

Offline


Články poradce

08.09.18 | Šťastný život » Každý člověk ve svém životě zažil pocity štěstí. Například když jsme ...

18.05.18 | Jak najít a udržet si pravého partnera pro život » Každý člověk na světě je zcela odlišný, originální a jedinečný. Když ...

24.02.18 | Podmíněná versus nepodmíněná láska » Láska v životech lidí hraje významnou roli. Je důležitá jak pro nás samotné, ...

Obory činnosti:

Výklad tarotových a andělských karet, léčitelství, diagnostika zdraví, automatická kresba, odblokování čaker, kyvadlo, minulé životy, výklad snů, rituál pro návrat partnera, rituál na ochranu člověka – zbavení se negativních jevů (někdo škodí, špatné zdraví, málo peněz...).

O poradci:

Jmenuji se Věra a jsem narozená ve znamení Vodnáře. Už od malička pluji proti proudu. Snažím se vnímat a chápat svět svým vlastním specifickým způsobem. Byl mi nadělen dar, který jsem po celý život potlačovala a bála se ho rozvíjet a používat. Životní zkušenosti mě postupem času přivedly do stavu prozření. Zcela jsem pochopila smysl svého bytí. Moje životní cesta směřuje a vždy směřovala k lidem. Bylo mi dovoleno pracovat s čistou "boží" energií. Začala jsem vnímat lidské pozitivní i negativní energie, pracovala s nimi a na základě toho začala měnit lidské životy. Poslouchala jsem jejich životní příběhy, naciťovala se do každého člověka zvlášť a vstřebávala jejich fyzické či psychické problémy se snahou je pochopit a následně vyřešit.


Jak vám mohu konkrétně pomoci?

  • Obraťte se na mě s jakýmkoliv problémem, který vás tíží. Proberu s vámi jakoukoliv životní situaci, kterou se pokusíme společně vyřešit. Funguji jako psycholog a terapeut zároveň. Podělím se s vámi o své vlastní osobní životní zážitky a zkušenosti a předám vám důležité informace k tomu, abyste byli schopni se s obtížemi vyrovnat a snadněji je překonat. Pomohu vám také nasměrovat se správnou cestou.
  • Problémy všeho druhu se dají také řešit i prostřednictvím metod, kterým bohužel plno lidí nevěří a odmítají je. Ony však fungují. Já a moje okolí jsme toho živým důkazem. Stačí se jen otevřít a přijímat skutečnosti takové, jaké doopravdy jsou.
  • Za pomocí mého daru jsem ochotna vám poslat "boží" energii, která vám pomůže k uzdravení těla i duše.

  • Prostřednictvím automatické kresby a diagnostiky vám mohu vyčistit aurická těla a biopole. Následně pak mohu dokonce i zjistit prostřednictvím zhuštěné energie fyzické problémy ve vašem těle.

  • Jestliže vás zajímají vaše osobní vztahy, dokážu vám energeticky určit tok vašeho propojení.

  • Pracuji s kvantovou terapií (kvantovou vlnou), která vám dokáže zapříčinit fyzickou, psychickou či zdravotní rovnováhu.


Moje životní motto: „Největším lékem na světě je odpuštění a láska.“

Vaše Věra / Věštírna JedničkaProfil poradce Věry

Aktuality

Vyložte si karty na listopad » SAMHAIN Samhain je keltský a čarodějnický svátek mrtvých. V tomto období ...

Láska a touha » "Láska a touha" je nově publikovaný článek naší kartářky Ester. Vaše Věštírna ...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme... » Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) ...

Věštírna online

906 46 00 99

Horoskopy

Motivace na čtvrtek 15.11.2018 od Marty » Nestačím se divit, co s lidmi už nyní dělají Vánoce. Rok od roku je to horší.

Motivace na středu 14.11.2018 od Jany Naděždy » Mnoho energie vydávané na jednu záležitost či směr. Zpráva z vesmíru ...

Horoskop na měsíc listopad 2018 od Marty » Beran (21.3. - 20.4.) Vaše egoistické sobecké názory už unavují Vašeho partnera.


© 2018 Insion.cz