CZ / SK

906 46 00 99
VOLEJTE. Cena 46 Kč/min včetně DPH

Profil poradce

Andělská Ráďa

Offline


Články poradce

02.06.20 | Osudová setkání » Tak, jako každý den je jiný, takoví jsme i my sami. Nezapomínejme na to, že ...

22.05.20 | Život versus čas » Člověk od nepaměti přemýšlí o událostech, které se mu přihodily, obzvláště ...

Obory činnosti:

Výklad mariášových karet - poradenství v oblasti lásky, práce, peněz, bydlení. Automatická kresba - harmonizace partnerských a rodinných vztahů, obydlí. Práce s kyvadlem, energií a světlem, intuitivní kresba - léčivé mandaly.


O poradci:

Srdečně Vás vítám na mém profilu.

Narodila jsem se ve znamení lva s ascendentem v panně.

Můj život hodně ovlivnila moje babička, u které jsem ráda trávila prázdniny v dětství. Myslím a vím, že to, jaká jsem, vděčím právě jí.

Mnoho let se zabývám výkladem mariášových karet, kdy se nejvíce zaměřuji na velmi blízkou budoucnost - láska, práce, vztahy, otázky bydlení.

Pracuji s automatickou kresbou, mám dobrou intuici, jsem velmi vnímavá, empatická.   

K těmto schopnostem jsem se dostala po velkých nepříjemných životních událostech, kdy jsem si prošla trápením po zdravotní, pracovní, finanční i vztahové stránce, také zdravotními problémy s mým mladším synem a sama hledala odpovědi, na moje otázky.

A díky těmto darům jsem v sobě našla vnitřní sílu vše zvládnout a znovu se radovat ze života. Umím se radovat z maličkostí, vnímat vše krásné okolo. Mám radost,

když můžu druhé lidi potěšit úsměvem, milým slovíčkem, pohlazením na duši.

Na tento svět jsme si nic nepřinesli, také si z tohoto světa nic neodneseme, proto buďme šťastni a vděčni za to, co máme k dispozici právě teď... za rodinu, přátele, které okolo sebe máme, děkujme, když máme zdraví, ...za práci, pokud ji zrovna máme.

Děkujme za vše dobré i zlé, co nás v životě potká.

I když se nám zrovna nedaří, dějí se nám nelehké věci, tyto události nás mohou posílit, z těch se můžeme poučit a příště neopakovat stejné chyby. Někdy si musíme projít i tím složitějším obdobím, abychom si mohli naplno vážit věcí a událostí, až nám příjdou do života lepší časy.

Je velmi důležité, soustředit se a žít "tady a teď", vnímat naplno "Přítomný okamžik", protože ten je hybnou silou k uskutečnění Vašich ,,snů a přání".

A věřte, že ať už se Vám v životě děje cokoliv, vše se dá nějak řešit, podívat se na to z jiné strany a získat tak nadhled.

Věřte, že nic se neděje náhodou, jsme právě tam, kde máme být i s těmi lidmi, které okolo sebe máme.

Proto nikdy neposuzujme druhého člověka, nevíme, čím si prošel a proč se chová zrovna tak, jak se chová a taky nevíme, jak dopadneme sami.

Chovejme se k druhým lidem tak, jak bychom chtěli, aby se chovali oni k nám.

Pokud jste dočetli až sem a cítíte, že jsem to právě já, s kým byste se chtěli o tom, co Vás trápí poradit, neváhejte a nebojte se mi zavolat. S pomocí nahlédnutí do mariášových karet, nebo přes automatickou kresbu, Vám pomohu odpovědět na Vaše otázky a nalézt nejvhodnější směr, kterým byste se měli vydat, aby jste byli spokojeni a štastni.

Kdo by si nepřál žít život naplněný radostí, hojností, milujícími přáteli, dobrým zdravím.

Nepřestávejte věřit na zázraky, protože, pokud si to dovolíte, opravdu se dějí.

Moje motto: "Mějte odvahu, víru, naději."

S láskou a pokorou Vaše Andělská Ráďa / Věštírna Jednička