CZ / SK

906 460 099, 46 Kč/min.
Volejte. Cena včetně DPH

Profil poradce

Eleanor

Offline


Obory činnosti:

Výklad Tarotových karet, výklad karet Archandělů a Andělů, práce s energií Reiki k řešení zdravotních problémů, práce s kyvadlem, vizualizace k řešení celého spektra životních problémů od minulosti Vašeho života a jejich odstranění.

O poradci:

Jmenuji se Eleanor a ráda pomohu pomocí výkladu karet vyřešit Váš problém ve všech životních situacích, ať se týká vztahů, zdraví, financí, práce nebo hledání cesty k sobě sama.

K vykládání karet jsem sama sebe dovedla skrze své životní zkušenosti, kdy jsem hledala odpovědi na situace, které se v mém životě stávaly a některé se opakovaly v různých obměnách, přesto velmi podobné. Byly to životní situace které byly velmi těžké a neznala jsem odpovědi. Jen jsem stále řešila otázku: "Proč právě já?".

Asi před 15 lety jsem se přihlásila do školy Crowleyho Tarotu a pomalu se začala učit a začala se mi otevírat cesta k porozumnění mých problémů a nezdarů. A nejen mých... Byla přede mnou práce na několik let, ale cítila jsem, že je to moje cesta, která mě naplňuje a otevírá zcela netušené obzory. Je to zákon darování.

Z negativních zážitků čerpáme nové zkušenosti umožňující náš růst.

Potom jsem začala pomáhat i druhým na cestě k pochopení jejich problémů a k nalezení cesty k sobě sama. Není to v žádném případě snadná cesta. Moje zkušenost je i o tom, že spousta lidí nechce nebo nemůže nahlédnout na jádro problému sebe sama, protože je to opravdu těžké uvědomit si, že řešit jakýkoliv problém v životě musíme začít u sebe. Odměna změny a zkvalitnění svého života ale stojí za to.


Moje motto: "Pomoc je blízko, stačí si říct, že síla visí ve vzduchu, jen po ní sáhnout... Náruč země otevřená... zátěž odebírá... dary přijímá... Kdo ví, co chce, ten volnou cestu má..."


Eleanor / Věštírna Jednička