CZ / SK

906 46 00 99
VOLEJTE. Cena 46 Kč/min včetně DPH

Profil poradce

Šárka

Offline


Články poradce

25.07.17 | Čísla a jejich magie » Ptáte se, jak Vás mohou ovlivnit čísla a jakým způsobem působí jejich energie ...

Obory činnosti:

Výklad karet kosmického tarotu, orákulum, andělské karty - léčivé symboly, průvodci duše, numerologie, runy, kyvadlo, kameny - jejich význam a využití, automatické písmo - spojení s průvodci a jinými světy, automatická kresba - odhalení energií, možných bloků a zdravotních problémů, minulé životy, rituály na odstranění nešvaru a negativních energií, meditace na očištění, pročištění a uzdravení sebe, vztahů, situací.

O poradci:

Moje jméno je Šárka. Jsem stejná bojovnice jako má jmenovkyně z dob dávných. Pocházím z malé vesničky na západu Čech, kde jsem i vyrůstala v náruči okolní přírody a naslouchala jejího učení a vnímala tu krásu života samého.

Již v útlém věku jsem zažívala magii kolem sebe. Pro ostatní jsem však byla odlišná. Jiná, divná, nepochopená.

A tak začalo mé životní učení. Celé dny jsem trávila v lukách a lesích pod ochranou rukou matky Země - mé lektorky. Intuice, vnímavost, naslouchání a komunikace s ní je pro mě prvním kontaktem a zkušeností s energiemi a magií.

V letech, kdy dítko dorůstá v děvče, jsem prožila těžké rány osudu. Ty mě přivedly na další učení a zkušenost s komunikací se zemřelými, propojení s minulými životy a hrátky s čísly - numerologií.

Dlouho to netrvalo a v rukách jsem držela své první vykládací karty. Vše odhalovaly, vše sedělo, vše byla až mrazivá pravda.

Několik let uběhlo a náhoda, až tyto neexistují, či osud mě opět posunul po svízelné životní situaci k používání energií, magii kamenů, k šamanskému bubnování a návratu k předkům, dále a dále do minulosti.

Pravím Vám tu ze svých zkušeností, že rány osudu pro Vás negativní, mají pro budoucí čas velice kladný význam. Proto přistupuji s respektem a poděkováním za ně, neboť dnes bych nebyla tam, kde nyní jsem - se svými prožitky, zkušenostmi a plna energie jít životem za svými sny a vizemi.

A nyní jsem tu pro Vás všechny, abych Vám byla nápomocna vyřešit, objasnit a pochopit Vaše trápení, ukázala cestu ze zakletého lesa a rozzářila “Vaše světla” ve Vás.

Pomohu Vám:

  • s odpověďmi na Vaše otázky v oblasti vztahů, práce, zdraví
  • s odhalením bloků a trápení ve Vašem životě
  • s pročištěním duše i těla
  • s meditacemi, jak otevřít, pročistit sebe a určité situace
  • s rituály na očištění lidí, prostor a domů
  • s komunikací se svými průvodci a zemřelými
  • s osobním rozvojem - posláním Vaší duše

Osud - co to je? Každý z nás má díky své duši svůj vlastní osud. Není však stoprocentně dán. Několika procenty máme možnost svou cestu pozměnit, upravit. A to tak, že prožijete, přijmete a pochopíte děje v našem životě. Jak už jsem naznačila, některé děje jsou dány a jsou pro nás stěžejní proto, abychom se dále vyvíjeli, učili, či poučili, a rostly v nádherné jedinečné bytosti .

Moje motto: “Málokdo se odhodlá jít svou cestou, ale stojí za to mít tu odvahu.”

Těším se na cestu s Vámi.

S láskou světluška Šárka / Věštírna JedničkaProfil poradce Šárka

Aktuality

Naše nová webovka » Vážení zákazníci,  po 6,5 letech jsme změnili vzhled naší webovky. Nyní ...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme... » Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) ...

Informace k omezení volání » Vážení zákazníci, dne 13.1.2018 nabyl účinnosti zákon č. 370/2017 Sb., ...

Věštírna online

906 46 00 99

Horoskopy

Motivace na sobotu 24.3.2018 od Marty » Štěstí je vyústěním konání a pečlivého plánování. Kdo sedí s rukama ...

Motivace na pátek 23.3.2018 od Markéty » Každý má kolem sebe lidi, bez kterých si nedokáže představit svůj život.

Horoskop na březen 2018 od Šárky » Stále se snažíte mít vše pod kontrolou. Namlouváte si domnělé situace a vymýšlíte ...


© 2018 Insion.cz