CZ / SK

906 460 099, 46 Kč/min.
Volejte. Cena včetně DPH


« zpět

Horoskop na měsíc říjen 2021 od Marty

Horoskop na měsíc říjen 2021 od Marty

V říjnu obdarovávejte, ale také dary přijímejte. Nečekejte s řešením situací na pozdější dobu. Zamilovávejte se, nebo obnovujte stávající partnerský vztah.

BERAN (21.3. - 20.4.)

Ve Vašem vztahu dojde k překvapivému obratu. Váš partner se chopí iniciativy a začne Vás rozmazlovat a zároveň očekávat, že ho budete více respektovat. Spokojení budete nakonec oba. Nezadaní čekejte důležitý telefon nebo dopis, který bude hrát klíčovou roli ve vašich vztazích.

Pokud něco chcete dostat, musíte také dávat. Je však důležité, aby ve Vašem počínání byly i jiné pohnutky než jen "něco za něco". V říjnu pro Vás bude velmi důležitá spolupráce a opora, ze které budete čerpat ještě v dalším období.


BÝK (21.4. - 21.5.)

Máte pocit, že s Vaším vztahem není něco v pořádku, ale bojíte se o tom otevřeně promluvit. Tím, jak se užíráte uvnitř, přitahujete negativní „jevy“ do svého života a propadáte se do depresí. Opravdu se může stát, že k Vám partner není upřímný, ale o to více je potřeba si udělat jasno a neodkládat otevřený rozhovor.

Přestože se snažíte vše zvládnout, zapomínáte na to, že nemůžete být všude. Tak se stává, že opravdu výnosné příležitosti Vám utečou pod rukama. Zamyslete se nad tím, zda si toho na sebe neberete příliš.


BLÍŽENCI (22.5. - 21.6.)

Nebuďte ve svých vztazích lehkovážní. Vyhnete se tak zbytečným problémům, které by Vás v budoucnu potkaly. Nezadaní mají velkou šanci potkat někoho nového, a to především v druhé říjnové dekádě. Ve stávajících vztazích dojde k větším změnám, které je třeba přijmout a nechat je plynout.

V tomto období se Vám bude velmi dobře dařit, pokud vykonáváte povolání související s obchodem nebo cestováním. Vše bude záviset na náladě lidí kolem Vás. Zapojte tvůrčí myšlení a objeví se příležitost, která Vás bude živit dlouhodoběji.


RAK (22.6. - 23.7.)

V lásce to opravdu nebudete mít jednoduché. Situace se může vyhrotit a vyústit v konečný rozpad vztahu. Je možné, že do Vašeho života zasahuje třetí osoba a nahrává rozpadu Vašeho milostného života. Vyhněte se žárlivosti, protože pravá láska tuto emoci nemá. Raději se snažte navázat na období, kdy jste se cítili skvěle.

Říjen pro Vás může přinést nové zaměstnání, či nové úkoly, které budou znamenat učit se věci, které jste doposud zanedbávali. Z tohoto důvodu se Vaše příjmy mohou pozdržet, protože budete muset více plánovat a méně se věnovat vlastní činnosti.


LEV (24.7. - 23.8.)

Do Vašeho vztahu vstupují škodlivé překážky, jako je žárlivost, nejistota a nerozhodnost v situaci, která je pro Vás klíčová. Zamyslete se nad tím, jak je možné negativní „věci“ odstranit. Nejlépe bude, když budete svému partnerovi více oporou a totéž očekávejte také od něj. Ty samé problémy můžete zaznamenat i v nových vztazích.

Neseďte a začněte něco dělat. Dařit se Vám bude jedině v případě, když zvýšíte svou aktivitu. Vyřešit se mohou i dlouhodobější problémy, je na to příznivá doba. Možné jsou příjmy z ciziny a cest.


PANNA (24.8. - 23.9.)

Vyvážený vztah je pro Vás podmínkou šťastného života. Právě v tomto období by se Vám to mohlo splnit. Je možné napravit chyby z minulosti. Pokud se to nepodaří ve stávajícím vztahu, máte velkou šanci potkat někoho nového, kdo Vám život naplní láskou a péčí, kterou jste doposud jen rozdávali.

Pracovně Vás čeká úspěšné období. Prolomí se i dlouhodobé problémy, které Vám dělaly starosti. Budete mít šťastnou ruku při investování. Pokud dostanete v tomto období nápad, jak naložit s úsporami, snažte se jej zrealizovat.


VÁHY (24.9. - 23.10.)

Váš vztah je naplněn nedůvěrou v určité oblasti, která má pro Vás velký význam. To lze překonat jen budováním vlastní sebedůvěry a víry v to, že se vše obrátí k lepšímu. Nespěchejte s radikálním řešením a raději nechte působit čas. Zvláště v nových vztazích byste mohli pokazit vše dřív, než to začalo.

Pokud máte práci, nečekejte v ní příliš přátelské ovzduší. Pokud práci hledáte, jistá osoba se bude snažit Vám to překazit. Nakonec můžete mít úspěch, ale bude založen na omylech někoho jiného.


ŠTÍR (24.10. - 22.11.)

Nebojte se tolik budoucnosti a užívejte si, co můžete. Máte šanci prožít s partnerem klidné a vyrovnané období. Pro nezadané je zde možnost potkat člověka, se kterým prožijete vášnivý románek, který může skončit i svatbou. Bude to zkrátka období, které přeje lásce a Vy jej nepromarněte zbytečným strachem.

Bude se Vám dařit i v oblasti financí. Úspěch budete mít zejména v oblastech spojených s písemným projevem. Pokud jste měli již dlouho chuť něco napsat, udělejte to právě teď. Možné jsou i nečekané příjmy.


STŘELEC (23.11. - 21.12.)

Je potřeba si uvědomit, že můžete někoho milovat, i když má rozdílné názory na některé věci. Neklaďte si pořád umělé překážky soužití a raději si užívejte každého dne. Naučit se respektu ke druhým není tak složité, jen mějte na paměti, že totéž musíte vyžadovat i Vy od svého protějšku.

Buďte obzvláště opatrní při rozhodování, jak naložit s penězi. Špatné rozhodnutí by mohlo mít fatální důsledky. Pokud se chystáte požádat o úvěr, bude Vám zamítnut nebo povolen s velkými překážkami. Raději to nechte na jindy.


KOZOROH (22.12. - 20.1.)

Partner k Vám bude více než štědrý a bude za to očekávat Vaši plnou podporu a obdiv. Dopřejte mu to, protože zisk náleží oběma stranám - a v tomto případě budete oba spokojení. Nejde jen o zisk materiální, ale především duchovní. Nezadaní očekávejte zprávu, dopis nebo telefonát, který bude mít vliv na Vaše budoucí vztahy.

Začněte realizovat své sny. Právě teď máte šanci dosáhnout úspěchů, o kterých zatím jen sníte. Je to také dobré období pro investice nebo nákup nemovitosti.


VODNÁŘ (21.1. - 19.2.)

Pokud Vám chyběla v životě vášeň, pak se ve Vás probudí v plné síle. Budete mít chuť flirtovat a líbit se. Nestyďte se za to a užívejte si. K oživení dojde i ve stávajících vztazích. Nezadaní mají velkou šanci potkat lásku na cestách. Proto neseďte doma a co nejvíce choďte mezi lidi. Jděte štěstí naproti.

Čeká Vás příjemná změna v práci, která zrcadlí Vaše předchozí snažení. Příjmy nebudou nikterak velké, ale za to stabilní. Možná je i půjčka, kterou můžete poskytnout nebo dostat. Záleží na Vaší momentální situaci.


RYBY (20.2. - 20.3.)

V lásce se Vám bude dobře dařit. I když máte s partnerem rozdílné názory, bude Vás to spíše spojovat nežli rozdělovat a to bývá ve vztahu poměrně vzácné. Pokud jste nezadaní, čeká na Vás nová láska plná vášně a citů. Radost najdete také v dětech a spokojené rodině, což se příznivě odrazí i v ostatních oblastech života.

Ve financích očekávejte obrat k lepšímu. Peníze se Vám mohou objevit i ze zdrojů, které jste vůbec nebrali v úvahu. Pokud pracujete, budete mít velmi dobré vztahy s kolegy, což se odrazí i na Vaší chuti více se zapojit do firemního dění.


Pro upřesnění věštby nám do Věštírny Jedničky můžete kdykoli zavolat.

Vaše Marta / Věštírna Jednička