CZ / SK

906 46 00 99
VOLEJTE. Cena 46 Kč/min včetně DPH


« zpět

Motivace na pátek 2.11.2018 od Jany Naděždy

Motivace na pátek 2.11.2018 od Jany Naděždy

Je čas zamyslet se nad penězi. Období před Vánoci je pravděpodobně období, kdy je největší nápor na naše peněženky. Peníze jsou důležité, nemám však na mysli mít jich mnoho, ale jejich důležitost je v hospodaření s nimi.

Kdysi naši rodiče měli ve zvyku, když našli korunu, symbolicky ji poplivat a hodit za sebe. Mysleli si, že jim to přinese dost financí. Není tomu tak. Pokud s penězi nehospodaříme a každou korunu nepřijmeme jako dar, začnou nám rychle ubývat a dostáváme se do složitých životních problémů. 

Peníze jsou dar jako všechno ostatní v životě. Tak je přijměte s pokorou a myslete na důležitost nebo případnou nepotřebnost toho, co za ně pořizujete. Vánoční čas nebyl vždy pro velké utrácení. Byl časem dárků - ale drobných nebo těch, co jsme sami vyráběli a dávali blízkým z lásky.

Vaše Jana Naděžda / Věštírna Jednička


Horoskopy a motivace Motivace na pátek 2.11.2018 od Jany Naděždy

Aktuality

Vyložte si karty na listopad » SAMHAIN Samhain je keltský a čarodějnický svátek mrtvých. V tomto období ...

Láska a touha » "Láska a touha" je nově publikovaný článek naší kartářky Ester. Vaše Věštírna ...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme... » Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) ...

Věštírna online

906 46 00 99

Horoskopy

Motivace na čtvrtek 15.11.2018 od Marty » Nestačím se divit, co s lidmi už nyní dělají Vánoce. Rok od roku je to horší.

Motivace na středu 14.11.2018 od Jany Naděždy » Mnoho energie vydávané na jednu záležitost či směr. Zpráva z vesmíru ...

Horoskop na měsíc listopad 2018 od Marty » Beran (21.3. - 20.4.) Vaše egoistické sobecké názory už unavují Vašeho partnera.


© 2018 Insion.cz