CZ / SK

906 46 00 99
VOLEJTE. Cena 46 Kč/min včetně DPH

Profil poradce

Láďa

Offline


Obory činnosti:

Partnerské vztahy, rodinné vztahy, pracovní vztahy, osobní koučink, zdraví. 

O poradci:

Vítám Vás na mém profilu. Řadu let se věnuji poznávání lidské duše, mezilidských vztahů, zejména pak vztahů partnerských a rodinných. Zabývám se také vztahy na pracovišti. Ve svém „zralém a zkušeném“ věku mám pro Vás dostatek doporučení a rad.

K řešení Vašich problémů, k pochopení významu situací, k symbolickému myšlení, úvahám o Vaší vnitřní alchymii nebo třeba spiritualitě, nepotřebujeme zvláštní poučný slovník, ani teorie o karmě, tantře a andělech.

Poradím Vám i s podnikáním, s jeho zjednodušením a s jeho zefektivněním. Budete mít více času pro sebe a své blízké. Poradím Vám s uskutečněním hesla úspěšného podnikatele: "Já pracuji, jen když chci."

Nejste závislí jenom na tom, co Vám říkám, ale i na tom, co o sobě a svých záležitostech víte. Umožním Vám lépe chápat Vaše postoje. Pojďme společně přistupovat k "věcem" a událostem pragmaticky, empiricky, ale také intuitivně. Nemusíme vnímat svět jako nepřetržité vzájemné působení neměnných zákonů, ačkoli tomu tak v mnoha případech je, ale jako proměnlivou interakci neustále se měnících jevů. Nebudeme život jen lépe chápat, ale také prožívat.

Když se naladíme na pozitivní myšlení, začnou se dít věci. Takové naladění však není pro mnohé z nás jednoduché. Ale snažme se o to! Protože to jde. Pochybnosti v tomto myšlení nemají místo. Mé konzultace směřují k Vašemu osobnímu rozvoji. Pomohu Vám řešit konkrétní životní situace a objasnit smysl a význam různých životních etap.

Nezaměřuji se na léčení jednotlivých zdravotních problémů, pouze analyzuji Váš psychický stav. Osobnost je celek, kde všechno souvisí se vším.


Moje motto: "Život se má žít podle našich přání, představ a snů."


Láďa / Věštírna JedničkaProfil poradce Láďa

Aktuality

Vyložte si karty na listopad » SAMHAIN Samhain je keltský a čarodějnický svátek mrtvých. V tomto období ...

Láska a touha » "Láska a touha" je nově publikovaný článek naší kartářky Ester. Vaše Věštírna ...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme... » Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) ...

Věštírna online

906 46 00 99

Horoskopy

Motivace na čtvrtek 15.11.2018 od Marty » Nestačím se divit, co s lidmi už nyní dělají Vánoce. Rok od roku je to horší.

Motivace na středu 14.11.2018 od Jany Naděždy » Mnoho energie vydávané na jednu záležitost či směr. Zpráva z vesmíru ...

Horoskop na měsíc listopad 2018 od Marty » Beran (21.3. - 20.4.) Vaše egoistické sobecké názory už unavují Vašeho partnera.


© 2018 Insion.cz