CZ / SK

906 46 00 99
VOLEJTE. Cena 46 Kč/min včetně DPH


« zpět

Největší bohatství je naše duše

Největší bohatství je naše duše

Duše se nachází v oblasti Solar Plexu pod hrudní kostí uprostřed. Když s duší začneme kamarádit, budeme v pohodě a harmonii, tudíž šťastnější a zdravější.

Vnímejme více duši, naslouchejme jí jako nejlepší kamarádce. Poslouchejme, co nám radí, po čem touží. Posloucháme své rodiče, přátele, v práci nadřízené, ale nesposloucháme především sami sebe!

Jsme ovládáni zvenčí a to nás trápí, nerozhodujeme sami za sebe, cítíme se oslabeni, máme strach, jednáme pod tlakem.

"Člověče MILUJ SÁM SEBE, jen v tomto ohledu buď sobec!"

Naučme se žít TADY a TEĎ! Nežijme minulostí - ta nelze vrátit. Neutíkejme do budoucnosti, ta tu ještě není. Radujme se nyní tento okamžik, řešme problémy teď.

DUŠE SE BUDE RADOVAT, když si v sobě uklidíme. Krůček po krůčku se dostaneme sami k sobě. Zjistíme spoustu nevyřešených problémů a najednou budeme ve stresu. Stres a strach = negativní energie.

Stres - slovo, které rádi a časo vyslovujeme, slovo za které se schová vše, také nic neříkající slovo. Máme problém. Problém je překážka, kterou lze zvládnout. Přes den je problém menší, vytěsní ho z hlavy jiné věci, ale večer se nám v myšlenkách vrátí jako strašák a zdá se nám jako nezvladatelná věc. Spánek se ne a ne dostavit, bolí nás u srdce, svírá se nám hrudní koš.

A co druhý den. Přijde další a další problém a ocitáme se v začarovaném kruhu a nemáme už dostatek enegie něco řešit. Trápíme se, pláčeme, nadáváme sami sobě. A co teprve naše duše. Dušička pláče, už se nemůže koukat na to, jak se trápíme. A také chřadne, až jednoho krásného dne zjistíme, že churaví naše tělo. Nemoc je zrcadlo naší duše. Neexistuje nemocná duše a zdravé tělo!

Udělejme radost NAŠÍ DUŠI, nepodřizujme se tolik okolí, dělejme to co cítíme, vydejme se tam, kam my sami chceme jít - a duše Vám bude vděčná.

Pokud porozumíme naší duši, budeme dokonalost sama, naše tělo bude žít v harmonii a lásce. Mnoho problémů by zmizelo, kdyby se lidé naučili mluvit jeden s druhým, místo toho, aby mluvili jeden o druhém. Když se nám podaří rozvinout komunikaci o našich pocitech, projevíme emoce, stává se z toho nekoneční příběh a věčné téma. Tak se snažme...

Vaše Leoni / Věštírna Jednička


Další články poradce

Nejlepší cesta, jak předpovídat budoucnost, je ji tvořit

Nejlepší cesta, jak předpovídat budoucnost, je ji tvořit

Každý z nás má plány a vize, ať už je to v osobní či pracovní oblasti našeho ...

Rozchod? A co dál???

Rozchod? A co dál???

Začaly nám prázdiny, je doba dovolených a mnoho z nás žen nemá v tuto chvíli ...


Články poradců Největší bohatství je naše duše

Aktuality

Přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok 2019 » Vážení zákazníci, za nás všechny z Věštírny Jedničky Vám přeji ...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme... » Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) ...

Přijmeme věštkyně a věštce » Pokud cítíte, že byste byli prospěšní lidem, kteří to opravdu potřebují, ...

Věštírna online

906 46 00 99

Horoskopy

Motivace na 17.12.2018 od Jany Naděždy » Nečiňte rozhodnutí na vzdání se některé stránky svého života. Počkejte ...

Motivace pro ženy na neděli 16.12.2018 od Marty » Spoléhejte se sami na sebe a nečekejte, že Vám někdo pomůže. Pokud by se někdo ...

Horoskop na měsíc prosinec 2018 » Beran Vaši rodinu či vztah čeká šťastná změna či nový přírůstek. Něco ...


© 2018 Insion.cz